B E Y A Z L A R Z E M I N

Yükleniyor...

Şap ustası istanbul

Şap Ustası İstanbul olarak piyasada ki en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmetin en kalitelisini en uygun fiyatta sağlıyoruz.

Bilgi için 7/24 saat bizlere ulaşa bilirsiniz..

ADRES:

Akevler mahallesi 1064 sokak Almina Towers Sitesi, D:No:8/10 D:12, 34510 Beylikdüzü/İstanbul


Gsm:

Ramazan Beyaz: 0(532) 163 31 27

E-Posta: beyazlarzemin@gmail.com

İnşaat:
Mimari mühendislik veya yapı mühendisliği, bina ve yapı tasarımı ve teknolojisi prensiplerine dayalı bir inşaat mühendisliği dalıdır. Çelik yapılar, betonarme yapılar, ahşap yapılar, yapı statiği ve yapı dinamiği başlıca uzmanlık alanlarıdır.

Şap:
Şap Atmak Nedir : Dökülmüş , kurumasını tamamlamış tesviye betonu üzerine zemin izolasyonu yapmak , görsel güzelliği artırmak ve özel kullanım amacı için dökülen yer kaplama malzemesidir. … Beton yüzeylerde kullanılacak alanın ömrünü uzatmaktır.

Beton:
1.
çimentonun kum, çakıl ve uygun oranda su ile karışımı sonucu elde edilen sert, dayanıklı, taş benzeri bir yığışım.
2.
sıfat bu maddeden yapılmış.

Beton çakıl, kum gibi “agrega” denilen maddelerin bir bağlayıcı madde ve su ile birleştirilmesinden meydana gelen inşaat yapıtaşıdır. Beton denince akla gri renkte taş gelir.

Alçıpan:
Alçı Levha. Duvar veya asma tavan yapımında kullanılmak üzere alçıdan imal edilmiş iki tarafı kâğıt kaplı olan levha, genel adıyla kartonlu alçı levha. Alçıpan(R) bir marka adı olmakla beraber gündelik dilde “kartonlu alçı levha” karşılığı olarak kullanılır.

Hafif, yangına dayanıklı, ses yalıtkanlığı iyi bir malzeme olan alçı levha, istenilen biçimi alabilirliği, kolay ve çabuk uygulanabilirliği gibi nedenler ile inşaat ve dekorasyon işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dekorasyon:
Dekorasyon, en kısa tabiriyle inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekanlarını süsleme (dekore etme) sanatıdır. Bir yapının mimari tasarımıyla dekorasyon çalışması arasında fark vardır, yani mimari tasarım (architectural design) ve dekorasyon (decoration) tam olarak aynı olgular değildir. Yapıda bulunan hacimlerin birbiri ile olan ilişkilerini, büyüklük ve şekillerini belirler mimari tasarım. Örneğin, binada hangi odaların bulunacağı, ne amaçla kullanılacağı, dış görünüm gibi… Dekorasyon ise bu hacimlerin, odaların veya mekanların iç ve dış kısımlarını kişisel ve işlevsel amaçlarına uygun olarak süslemektir.

Dekorasyon önemlidir, özellikle iç dekorasyon. Çünkü bulunduğumuz ortamın görünümü, yapısı, işlevselliği duygularımızı etkiliyor. Güzel ve amacına uygun bir dekorasyon bizi pozitif yönde etkileyecektir, motivasyonumuzu ve enerjimizi arttıracaktır. Örneğin güzel dekore edilmiş ve fonksiyonel bir mutfakta yemek yapmak daha keyiflidir. Ama karanlık, renksiz, karışık bir mutfakta çalışmak istemez insan.

Parke:
yapılarda yer döşemesinde kullanılan, küçük ve kendine özgü biçimli tahta parçası.
“Taban için kullanılan ve görsel açıdan uygun olduğu kadar yalıtım özelliğide bulunmaktadır.”
2.
bu tahtaların belirli bir düzene göre yerleştirilmesiyle yapılmış döşeme.

Zemin kaplama (Epoksi):
Epoksi, termosetler grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye direnci çok iyidir, zamanla direnç özelliğini yitirmez. Şap ustası İstanbul olarak İnşaatla alakalı tüm işler yapılmaktadır.

Şap ustası istanbul, şap ustası, beton ustasi, beton ustasi istanbul, beton sap ustasi, beton şap ustaları, beton firmaları, şap firmaları, şap ustaları, beton ustaları, beton firmasi, sap firmasi, istanbul beton firmaları, istanbul şap firmaları, dökme şap, kuru şap, kuvars şap, inşaat betonu ustası, inşaat şap ustası,

Hemen Ara