B E Y A Z L A R Z E M I N

Yükleniyor...

Zemin Kaplama

Zemin Kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi uygulaması hakkında merak edilenler.

 • Epoksi uygulaması hakkında merak edilenler.
  EPOKSİ NEDİR?

  Epoksi, termosetler grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye direnci çok iyidir, zamanla direnç özelliğini yitirmez. Çatlağa doldurulmuş epoksi yapıştırıcısı, çatlağın yarattığı süreksizlik ortamını sürekli duruma dönüştürür, çatlağın her iki yüzünü çatlak boyunca sürekli olarak birbirine bağlar ve gerilme birikimlerini önler.

  Genellikle iki komponentli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve takibeden bir iki hafta içinde olgunlaşarak nihai sertliğe ulaşır. Cam veya karbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır. Epoksi, inşaat alanında da yaygın kullanılan bir malzemedir. Onarım sırasına uygun çatlakların doldurulmasında, sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır. Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir. Epoksi, aynı zamanda bir yüzey kaplama ürünüdür. Ayrıca, boya veya astar olarak da kullanılır.

 • EPOKSİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?
  1. Estetiktir.
  2. Sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyler oluşturur.
  3. Kolay temizlenir, hijyeniktir.
  4. Yağ ve kimyasallara karşı dirençlidir.
  5. Solvent içermez.
  6. Kaymaz.
  7. Kokusuzdur.
  8. Kolay ve hızlı uygululanır
  9. Hijyeniktir.
  10. Yüksek mekanik direnç sağlar.
 • EPOKSİ NERELERDE KULLANILABİLİR?
  1. Donatı ve demirlerin yapıştırılmasında.
  2. Betonarmede.
  3. Yalıtımda.
  4. Prefabrik beton elemanları ve kolonların montajında.
  5. Taze betonu, eski sertleşmiş beton veya harca bağlamak için yapıştırıcı reçine olarak.
  6. Aşınmaya karşı koruyucu kaplama yüzeyi olarak.
  7. Yüksek dayanımlı zemin ve duvar boyası olarak.
  8. Su altı imalatlarında.
  9. Boya ve astar olarak.
 • HANGİ ZEMİNLERE EPOKSİ UYGULANIR?

  Beton, şap, mozaik, seramik zeminler üzerine epoksi kaplama yapılabilir. Bu noktada önemli olan kaplama yapılacak zeminin sağlamlığı ve yüzey pürüzsüzlüğünün sağlanmış olmasıdır. Eğer zemin yeteri derecede sağlam değilse, zemin güçlendirilmelidir.


epoksi zemin kaplama, 3 boyutlu zemin kaplama, epoxy uygulama, ürün, malzeme, bayilik ankara, istanbul, izmir antalya, mersin, adana, kayseri, tekirdağ, çerkezköy, edirne, bursa, balıkesir, konya, kayseri, muğla, Epoksi zemin kaplama, Epoksi zemin boyası, Epoxy fiyatları, Epoxy yapıştırıcı, sahibinden solüsyon, şeffaf zemin kaplama, 3 boyutlu zemin kaplama, 3d kaplama, epoksi zemin kaplama renkleri, epoksi zemin kaplama video, epoksi zemin kaplama nasıl yapılır, epoksi zemin kaplama fiyat, epoksi zemin kaplama cesitleri, epoksi zemin kaplama m2, yol çizgi boyası fiyatları, dyo yol çizgi boyası, yol çizgi makinası, yol çizgi boyası uygulaması, yol çizgi boyası yapan firmalar, yol çizgi boyası tineri, yol çizgi boyası nasıl çıkar, yol çizgi boyası makinası, yol çizgi boyası fiyatları yol çizgi boyası yapan firmalar, epoksi zemin kaplama reçine, epoksi zemin kaplama teknik şartnamesi, epoksi zemin kaplama nedir, oto, free, download, tv, w, movies, photos, new, izle, fragman, car, spor, Epoksi kaplama fiyatları, poliüretan kaplama, epoksi ustası, epoksi fiyatı, epoksi poliüretan, epoksi reçineler, zemin epoksi kaplama, epoksi boyalar, Endüstriyel zemim, Epoxy, Dekoratif zemin kaplaması, huntsman, ciba, self levelling, hijyen, epoxy coating, zemin boyası, haccp, tamir harçları, asitlere dayanım, kimyasal dayanım, kaplama, içme suyu tankı, 3d oyunlar, gıda, sağlık, havaalanı, kalıp, otomotiv, matbaa, otopark, meyve suyu, kalıp, hastane, duvar, beton, derz tamiri, spor, euro, dollars, dolar, web, servis, new, facebook, video, com, for sale, hause, istanbul,

ADRES:

Akevler mahallesi 1064 sokak Almina Towers Sitesi, D:No:8/10 D:12, 34510 Beylikdüzü/İstanbul

Gsm:

Ramazan Beyaz: +90532 163 31 27

E-Posta: beyazlarzemin@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara