B E Y A Z L A R Z E M I N

Yükleniyor...

Dekorasyon Ustası

İÇ DEKORASYON VE DIŞ DEKORASYON KONUSUNDA UZMAN EKİP VE KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ.

Sizlere bir telefon kadar yakınız.
ADRES:

Akevler mahallesi 1064 sokak Almina Towers Sitesi, D:No:8/10 D:12, 34510 Beylikdüzü/İstanbul


Gsm:

Ramazan Beyaz: +90532 163 31 27

E-Posta: beyazlarzemin@gmail.com

Mantolama

   Ekonomiktir. Isıtma ve soğutma giderlerinden sağladığı %50` ye varan enerji tasarrufuyla hem bireysel hem de ülke ekonomisine katkıda bulunur. Yeni yapılarda toplam bina maliyetinin sadece ~ %3` ünü oluştururken, mevcut yapılarda kendisini 2-4 yıl arasında amorti eder. Ayrıca binanın dış cephesini kaplayıp, koruduğunda bina bakım onarım masraflarını azaltır. Yapı bileşenlerinde ısı farklılıklarından oluşabilecek genleşme ve büzülmeleri önler. Duvar kesitindeki gerilme ve çatlakları, yoğuşmaya bağlı oluşacak demir donatılardaki korozyonu engelleyerek binanın ömrünü uzatır. Sağlıklı ve konforludur. Dış cephe ısı yalıtım sitemi olduğundan duvar elemanlarıyla birlikte kolon, kiriş gibi betonarme elemanları da yalıtır. Yapının dışa bakan iç duvarları ile bina içi sıcaklığı arasındaki sıcaklık farkına bağlı oluşabilecek yoğuşma, küflenme gibi sorunlar yaşanmaz, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşur. Dekoratiftir. Sadece ısı yalıtımı yapmakla kalmaz, dekoratif kaplamaları ile binanın estetik görünüme kavuşmasını sağlar. Doğa Dostudur. Enerji tasarrufuna bağlı olarak CO2 emisyonu yarı yarıya azalır, çevre kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur.

 

Boya Badana

Deneyimli usta boyacı ekibimizle, boya badana işlerinizi itana ile yapıyoruz. Ekonomik fiyat, kaliteli hizmetle ev, villa, iş merkezi, ofis boyama işlerinizde bizi tercih ediniz.

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdınızı hangi firmadan alırsanız alın en kaliteli işçiliği uygulamak bizim işimiz. İşini sanat olarak kabul eden usta ellere gönül rahatlığı ile duvar kağıdınızı teslim edebilirsiniz.

İç – dış cephe mantolama

Kaliteden ödün vermeden, sorun yaşamadan, gönül rahatlığı ve profesyonel hizmet, profesyonel işçilik için doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz.

İtalyan Boya

italyan boya ile yaşam alanlarınızda dilediğinizde renkte farklı görsel duvarlar oluşturmak istiyorsanız, ekonomik fiyatlarla sorunsuz bir şekilde uygulama için bizlerden yardım alabilirsiniz.

 Kara Sıva – Alçı Sıva

Gizli ışık, kartonpiyer, stropiyer, asma tavan, taşyünü tavan, metal asma tavan, clip in tavan, alçı dekorasyon, kara sıva, alçı kemer modelleri, alçıpan bölme duvar hizmetleri sunmaktayız.

Tadilat Dekorasyon

Profesyonel ekip, teknik bilgi ve tecrübe, projeli uygulamalar. Mimar destekli çoklu çözümler. Anahtar teslim tadilat işleri

Hemen Ara